اتاق پراید وانت

اتاق فلزی پراید وانت
خرید کابین پراید وانت نردبان
خرید کابین پراید وانت نردبان
خرید کابین پراید وانت بالا کشویی
خرید کابین پراید وانت بالا کشویی
خرید کابین پراید وانت بالا کشویی
قیمت کابین پراید وانت بغل بازشو
قیمت کابین پراید وانت بغل بازشو
قیمت کابین پراید وانت بغل بازشو
قیمت کابین پراید وانت بغل بازشو
خرید کابین پراید وانت بغل بازشو
خرید کابین پراید وانت بغل بازشو
خرید کابین پراید وانت بغل بازشو
خرید کابین پراید وانت بغل بازشو
خرید کابین پراید وانت بغل بازشو
خرید کابین پراید وانت پشت کرکره
خرید کابین پراید وانت پشت کرکره
خرید کابین پراید وانت پشت کرکره
خرید کابین پراید وانت پشت کرکره
خرید کابین پراید وانت پشت کرکره
خرید کابین پراید وانت قاب در پشت
خرید کابین پراید وانت قاب در پشت
خرید کابین پراید وانت پشت کرکره
خرید کابین پراید وانت قاب در پشت
قیمت کابین پراید وانت قاب مدرن
قیمت کابین پراید وانت قاب مدرن
قیمت کابین پراید وانت قاب مدرن
قیمت کابین پراید وانت قاب مدرن
قیمت کابین پراید وانت قاب مدرن
قیمت کابین پراید وانت قاب مدرن
قیمت کابین پراید وانت میلگردی
قیمت کابین پراید وانت میلگردی
قیمت کابین پراید وانت میلگردی
قیمت کابین پراید وانت میلگردی
قیمت کابین پراید وانت میلگردی
قیمت کابین پراید وانت میلگردی

کابین عقب پراید وانت

پراید وانت یا سایپا 151 یک وانت کوچک شهری است که در دهه اخیر مورد استقبال بسیاری از کسب و کارهای کوچک قرار گرفته است. اگر دنبال یک وانت کامپکت و جمع و جور هستید که بتواند بارهای سبک را در شهرهای شلوغ و پر ترافیک حمل کند، استهلاک کمتر و قیمت مناسبی داشته باشد و مصرف سوختش کم باشد بهترین گزینه موجود در بازار ایران پراید وانت است.
ابعاد محفظه بار کوچک است و برای جابه جایی وسایلی که بیشتر از 150 سانتی متر طول دارند، با مشکلاتی مواجه خواهید شد.طول محفظه بار پراید وانت 150 سانتی ‌متر، عرض 137 سانتی ‌متر و عمق آن 42 سانتی ‌متر می‌باشد که این ابعاد برای استفاده‌های شهری و حمل بسته‌های معمول کافی به نظر می‌رسد اما برای جابجایی اجسام سنگین و حجیم باید سراغ گزینه های دیگری رفت. با این وجود همین ابعاد کوچک پراید وانت برای بعضی از مشاغل نه تنها نقطه ضعف نیست بلکه یک مزیت محسوب می‌شود چراکه به قدرت مانور بالاتر در معابر تنگ و شلوغ می انجامد.

با نصب اتاق عقب پراید وانت در صورتی که توسط یک تیم مجرب و حرفه ای طراحی و تولید شده باشد میتوان بر قابلیت های این خودرو به طرز چشمگیری افزود و استفاده بهینه تری از خودروی پراید باری نمود.

گروه صنعتی الماس کانتین اتاق عقب پراید وانت را باطرح مختلف و متنوع  که همگی بر اساس  مشورت و تصمیم گیری دو جانبه بین کارفرما و تیم طراحی و ساخت تعیین می شوند، تولید میکند. هر فردی با توجه به استفاده ای که از ماشین خود میکند، میتواند مدل  کابین مورد نظر خود را انتخاب و سفارش بدهد.

اتاق عقب پرایدوانت در انواع مختلف ساخته میشود، می توانند کاملا پوشیده و مسقف باشند تا داخل کابین معلوم نباشد و کاملا محفوظ باشه و یا  اینکه بخش باری خودرو غیر مسقف و روباز باشد. انتخاب مدل این اتاق ها هم به سلیقه شخصی و هم به نوع استفاده بستگی دارد.

فواید استفاده از اتاق کابین عقب پراید وانت

با نصب اتاق عقب فلزی پراید وانت می توان امنیت قسمت عقب خودرو را به اندازه قسمت جلو و یا حتی بیشتر از آن تامین کرد. این میزان امنیت باعث می شود تا افرادی که نیاز به وانت دارند بتوانند بیشترین استفاده را از عقب خودرو داشته باشند. کیفیت اتاق فلزی وانت پراید نقش بسیار موثری در استفاده بهینه از قسمت عقب وانت دارد.

محافظت از بار در شرایط جوی مختلف

یکی از فواید اتاق فلزی پراید وانت این است که به راحتی می تواند از بار در شرایط مختلف جوی محافظت نماید. شرایط مختلف جوی مثل تابش مستقیم نور آفتاب در تابستان و بارش برف و باران در فصل پاییز و زمستان مزاحمت هایی در حمل بار ایجاد می کنند. با استفاده از یک اتاق فلزی شیک و زیبا می توان به راحتی در فصول مختلف انواع بار را جابجا کرد. رطوبت باران و برف می تواند به هر محصولی آسیب وارد کند، اتاق های فلزی با توجه به اینکه کاملا آب بندی شده هستند، به راحتی از ورود رطوبت به داخل جلوگیری می کنند.

امکان حمل کالاهای حساس

با نصب اتاق فلزی پراید وانت شرایط کاملا تغییر می کند. این اتاق ها کمک می کنند تا محصولاتی که تا کنون امکان جابجایی آنها وجود نداشته را نیز بتوان به راحتی جابجا کرد. برای مثال با نصب یک اتاق فلزی استاندارد می توان از پراید وانت برای حمل انواع دارو استفاده کرد. این در حالی است که بدون داشتن اتاق باکیفیت و استاندارد، هرگز مجوز حمل دارو صادر نمی شود. بدین ترتیب نصب اتاق فلزی برای برخی از مشاغل الزامی به نظر می رسد.

امکان استفاده بهینه و ایمن از قسمت عقب وانت

 با نصب اتاق فلزی پراید وانت می توان امنیت قسمت عقب خودرو را به اندازه قسمت جلو و یا حتی بیشتر از آن تامین کرد. ایمنی در برابر سرقت و یا حفظ سلامت بار در شرایط جوی مختلف باعث می شود تا افرادی که نیاز به وانت دارند بتوانند بیشترین استفاده را از عقب خودرو داشته باشند. کیفیت اتاق فلزی وانت پراید نقش بسیار موثری در استفاده بهینه از قسمت عقب وانت دارد.

 مشاغل بسیار زیادی وجود دارد که نیاز به خودروهای باری دارند. یکی از شروط استفاده از خودروهای باری در مشاغل مختلف، نصب اتاق عقب می باشد.

کمک به مشاغل سیار

مشاغل سیار بسیار متنوع هستند. نصب اتاق فلزی پراید وانت می تواند به این مشاغل کمک بسیار زیادی بکند. برای مثال برخی از افراد ممکن محصولاتی مثل میوه، سبزی، لوازم آشپزخانه، انواع ظروف و… را به صورت سیار در مناطق مختلف به فروش برسانند. نصب اتاق می تواند امنیت محصولات این افراد را بیشتر کرده و از طرفی به حفظ کیفیت محصولات آنها کمک می کند. بدین ترتیب مشاغل سیار می توانند از اتاق فلزی وانت پراید بهره بسیار زیادی ببرند.

پخش مواد غذایی

یکی از کاربردهای اصلی اتاق فلزی پراید وانت، استفاده جهت پخش انواع مواد غذایی می باشد. با توجه به این موضوع که اغلب مواد غذایی وزن زیادی ندارند، پراید وانت گزینه مناسبی برای حمل و جابجایی آنها می باشد. استفاده از اتاق فلزی برای پراید وانت کمک می کند تا بتوان در هر شرایطی انواع مواد غذایی را پخش کرد. این اتاق ها باعث می شوند تا هیچ گونه اختلالی در پخش مواد غذایی به وجود نیاید. اتاق های فلزی باعث می شوند تا امکان حمل مواد غذایی در مسیرهای طولانی نیز مهیا شود. برخی از مواد غذایی مثل گوشت را نمی توان با شرایط عادی حمل و نقل کرد. برای این منظور از اتاق های فلزی استفاده می شود تا بتوان تجهیزات خنک کننده را در قسمت عقب پراید وانت نصب کرد.

جنس کابین عقب پراید وانت

جنس کابین عقب پراید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. معمولا افرادی که قصد دارند کابین عقب پراید وانت را خریداری کنند، اولین سوالی که مطرح می کنند، جنس آن می باشد. جنس مناسب می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش دوام کابین داشته باشد. هر چقدر جنس این کابین ها مرغوب تر باشد، می توان برای مدت زمان بیشتری از آنها استفاده کرد. انتخاب جنس کابین بر عهده مصرف کننده بوده، اما گزینه های بسیار زیادی هم برای انتخاب وجود ندارد. معمولا کابین ها یا فلزی هستند یا از جنس فایبرگلاس ساخته می شوند.

فایبرگلاس یک نوع کامپوزیت بوده که از آن در تولید کابین عقب پراید استفاده می شود. معمولا اتاق هایی که از جنس فایبرگلاس ساخته می شوند، شیک و زیبا هستند اما کیفیت و دوام آنها نسبت به اتاق های فلزی بسیار کمتر است. شرایط جوی مثل سرما و گرمای شدید می تواند به این نوع اتاق ها آسیب هایی را وارد  کند. این در حالی است که اتاق های فلزی بسیار مقاوم هستند و به ندرت دچار مشکل می شوند.

اتاق فلزی پراید وانت معمولا از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد دارای استحکام بسیار بالایی بوده و مقاومت کافی در برابر ضربه، گرما، سرما، رطوبت، نور آفتاب و… دارد. تنها مشکلی که ممکن است برای اتاق های فلزی به وجود آید، زنگ زدگی است. برای حل این مشکل از رنگ های بسیار باکیفیت و مدرن برای این اتاق ها استفاده می شود. رنگ باعث می شود تا این اتاق ها به هیچ عنوان با خوردگی یا زنگ زدگی مواجه نشوند. دوام بسیار بالای اتاق های فلزی باعث شده تا مدت زمان مفید استفاده از این اتاق ها نیز افزایش یابد.

انواع اتاق عقب پراید وانت

اتاق مسقف

اتاق مسقف را می توان پرکاربردترین اتاق پراید وانت دانست. این نوع اتاق ها همانطور که از اسمشان پیداست، علاوه بر کناره ها، سقف اتاق وانت را نیز می پوشانند. زمانی که قصد دارید محصولات حساسی را با ماشین جابجا کنید و یا قصد دارید ایمنی محصولات را افزایش دهید، می توانید از اتاق مسقف استفاده کنید. این اتاق ها باعث می شوند سارقین نتوانند محصولات موجود در عقب خودرو را به سرقت ببرند. بدین ترتیب برای افزایش امنیت و ایمنی محصولات بهتر است که از اتاق های مسقف استفاده شود. این اتاق ها برای جلوگیری از بارش برف و باران و یا تابش نور مستقیم آفتاب نیز گزینه ای ایده آل به شمار می روند.

اتاق غیر مسقف

اتاق غیر مسقف نمونه ای دیگر از انواع اتاق فلزی پراید وانت به شمار می رود. این نوع اتاق ها به خاطر اینکه مسقف نیستند، امکان حمل بارهایی که ارتفاع زیادی دارند را نیز فراهم می کنند. برای مثال اگر قصد جابجایی یخچال و فریزر را دارید، اتاق های غیر مسقف باید انتخاب شوند. بدین ترتیب مشاغلی که نیاز به جابجایی محصولات با ارتفاع زیاد دارند، نمی توانند از اتاق های مسقف استفاده نماید.

خرید اتاق فلزی پراید وانت

برای خرید اتاق فلزی پراید وانت گزینه های بسیار زیادی را می توان انتخاب کرد. بهتر است قبل از انتخاب تحقیقات گسترده ای انجام شود تا بتوان بهترین گزینه را انتخاب نمود. شرکت الماس کانتین، فروش این محصول را به صورت آنلاین نیز انجام می دهند. فروش آنلاین این اتاق ها باعث می شود تا بتوان به راحتی محصول مورد نیاز خود را از هر موقعیت مکانی و در هر لحظه از شبانه روز و هفت روز هفته خریداری کرد. حذف واسطه ها و خرید مستقیم از تولید کننده در روش خرید آنلاین، باعث شده تا بتوان اتاق فلزی وانت پراید را با بهترین قیمت ممکن تهیه کرد.

2 دیدگاه برای “اتاق پراید وانت

  1. مهدی بحرینی اصفهانی گفته:

    سلام
    بنده چند روز پیش یک عدد کابین فلزی برای وانت پرايد به الماس کانتین به مدیریت آقای پور اصلانی سفارش دادم و بعد از ۱۰ روز براي نصب‌ کابین به کارگاه مراجعه کردم‌ و با کیفیت ساخت بسيار پایین مواجه شدم و اصلا راضی نیستم

  2. حسین گفته:

    کابین مدل نردبانی خیلی کاربردی من براش ماشینم زدم خیلی راضیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.