اتاق نیسان

اتاق فلزی نیسان
اتاق حمل دام

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اتاق حمل اسب

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کابین یا باربند نیسان چیست؟

کابین نیسان یا باربند همان اتاق عقب خودرو است که به منظور جابجایی و حمل کالاهای مختلف کوچک و بزرگ روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. این اتاق روی شاسی و یا لگنی نیسان سوار شده و مقاومت بالایی دارد. اتاق عقب نیسان در انواع مختلف از متریال های گوناگون ساخته و عرضه می شود. قیمت هر یک از اتاق ها بسته به نوع متریال و کیفیت متفاوت است.

کابین نیسان در دو نوع مسقف و غیر مسقف یا جویباری تولید می شود. هر فرد بسته به نوع کسب و کار و نیاز خود می تواند کابین مسقف یا غیر مسقف روی خودروی خود سوار کند. قیمت اتاق عقب نیسان بسته به ویژگی ها و کیفیت اتاق متفاوت است. الماس کانتین از تولید کنندگان قدرتمند در عرصه اتاق عقب وانب بار بوده که با هدف جلب رضایت مشتریان بهترین، زیباترین و با کیفیت ترین کابین های فلزی را به بازار عرضه می کند.

نیسان یکی ازپرمصرف ترین و پرتعدادترین وانت بارها در ایران است که در سال 1349 توسط شرکت خصوصی خودرو سازی زامیاد برای اولین بار در کشور تولید شد. نیسان درواقع نام شرکت خودرو سازی ژاپنی به نام Nisaanاست که با نام Nissan Junior به بازار عرضه شده است ولی در ایران مردم نیسان رو به عنوان یک ماشین باربری که برای حمل کالا استفاده میشود می شناسند وسالهای درازی است که در ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور حضور فعال و پررنگی دارد. به همین دلیل خرید اتاق نیسان از اهمیت زیادی برخوردار است.

انواع نیسان

وانت نیسان از نظر موتور، اتاق بار و کاربری به انواع مختلف تقسیم می‌شود. از نظر نوع موتور نیسان به سه نوع تک سوز بنزینی، تک سوز گازوئیلی (دیزلی) و دوگانه سوز تقسیم می‌شود. از نظر کاربری نیسان به اتاق روبازیا غیر مسقف، اتاق بسته یا مسقف،کمپرسی، تانکری، یخچالدار و غیره تقسیم می‌شود. به اتاق فلزی که پشت نیسان قرار داده می‌شود، باربند هم گفته می‌شود. اتاق یا باربندنیسان در انواع و اشکال مختلف تولید و به بازار عرضه میشود ولی پرطرفدارترین نوع اتاق نیسان، اتاق نیسان غیرمسقف یا روباز هست که به اتاق شمالی نیسان و یا باربند جویباری معروف هستند و بیشترین حجم بار توسط نیسان اتاق جویباری در کشور جابجا میشود.

مزایای استفاده از باربند یا کابین عقب نیسان

کابین نیسان در موارد مختلف کاربردهای گسترده ای داشته و قیمت آن نسبت به مزایای آن به صرفه و اقتصادی است. در این بخش با مهم ترین مزایای اتاق عقب نیسان آشنا می شویم.

 • جابجایی وسایل منزل و حمل کالاهای مختلف
 • پخش دارو و دیگر محصولات
 • حمل مهم ترین اسناد و حمل اوراق و پول های زیاد در بانک ها و ادارات
 • جابجایی انواع مصالح ساختمانی

لزوم استفاده از کابین عقب

 • جابجایی بارهای امانتی با امنیت بالا
 • فراهم آوردن امکان مسافرت های طولانی با وسایل زیاد
 • افزایش زیبایی ظاهری خودرو
 • فراهم آوردن امکان پخش محصولات مختلف با ایمنی بالا

جنس اتاق عقب نیسان و مزیت کابین (اتاق عقب) فلزی نیسان

 • الماس کانتین با همکاری بهترین استادکاران انواع اتاق عقب نیسان از جنس فلز را در اختیار مشتریان قرار می دهد. اتاق عقب فلزی در برابر شرایط جوی از خود مقاومت نشان داده و در برابر تابش مستقیم خورشید مقاوم است. بنابراین گرمای تابستان یا سرمای زمستان و رطوبت ناشی از بارش برف و بوران آسیبی به آن وارد نخواهد کرد.
 • با بهره گیری از اتاق فلزی نیسان می توان انواع کالاهای حساس و مهم را از مکانی به مکان دیگر جابجا نمود. این اتاق ها بر اساس استانداردهای لازم تولید شده و می توان با استفاده از آن دارو و یا هر محصول خوراکی را بین فروشندگان مختلف توزیع کرد. البته ممکن است برخی از محصولات به تجهیزات خنک کننده نیاز داشته باشند که فراهم کردن این تجهیزات در اتاق، کار ساده ای است.
 • دوام و کیفیت کابین فلزی بالا است و می توان در بازه زمانی طولانی از آن استفاده کرد.

انواع کابین عقب نیسان؟

 • غیرمسقف یا جویباری: این نوع کابین نیسان بدون سقف و از فلز ساخته شده است. کابین غیر مسقف نیسان قابل اجرا در اندازه و ابعادهای گوناگون بوده و در موارد متعدد برای جابجایی کالاهای ارتفاع دار مورد استفاده قرار می گیرد.
 • اتاق مسقف نیسان: کابین نیسان مسقف فضایی سرپوشیده و ایمن برای جابجایی محصولات مختلف است. این نوع کابین تمام کالاهای باربری را از بارش باران، باد و خاک محفوظ نگه می دارد.
 • اتاق کمپرسی نیسان: وزن این اتاق ها کمتر بوده و برای حمل بارهای سنگین مناسب است. این نوع کابین نیسان روی شاسی سوار شده و از ورق های فلزی ضخیم ساخته می شود. ابعاد این نوع کابین نسبت به کابین های معمولی بزرگتر بوده و قابلیت کمپرس کردن ویژگی متمایز کننده این کابین از سایر کابین ها است.

باربند جویباری و یا غیر مسقف نیسان چیست  و چه مزایایی دارد؟

باربند جویباری نیسان نوعی باربند کاربردی برای مصالح ارتفاع دار است. این نوع باربند سقف نداشته و قابل اجرا در طرح و مدل های مختلف است. در واقع مشتری بسته به نیاز خود از کابین می تواند باربند جویباری دلخواه خود را به گروه صنعتی الماس کانتین سفارش دهد. این گروه با تجهیزات مخصوص و تیم حرفه ای کاربردی ترین و مقاوم ترین باربند جویباری را به مشتری تحویل می دهد.

کابین مسقف نیسان چیست و کاربرد و مزیت های آن؟

کابین مسقف نیسان نوعی کابین با سقف سرپوشیده است که مشتریان می توانند متناسب با کسب و کار و نوع کالای باربری ارتفاع کابین را تعیین کنند. این نوع کابین دارای فضای سرپوشیده است و به وسیله آن می توان محصولاتی همچون شیرینی، گل های مصنوعی و ... را بدون آسیب به مقصد رساند.

اتاق مسقف فلزی نیسان معمولا در ارتفاع 130 از بدنه (170 سانتیمتر از کف کابین) تا ارتفاع 160 از بدنه (2 متر از کف کابین) طبق نیاز و سلیقه مشتری ساخته می شود. در واقع گروه صنعتی الماس کانتین با در نظر گرفتن نیاز مشتری کابین کاربردی و دلخواه در اختیار وی قرار می دهد.

درب عقب کابین مسقف به چندین حالت قابل طراحی و اجرا است: به صورت تک درب بالا باز شو، درب دو لنگه تا روی درب عقب یا درب دو لنگه تا روی سپر خودرو و یا بصورت درب کرکره ای عقب که بنا به نیاز و درخواست کارفرما قابل اجرا و پیاده سازی است. برای دسترسی سریع و راحت به فضای داخل کابین، امکان قرارگیری درب در کناره های کابین وجود دارد.

شما طبق سلیقه خود درب کنار کابین را می توانید بصورت کرکره ای، تک درب و یا درب بالا بازشو و پیشخوان دار سفارش دهید. طراحی و ساخت این درب ها بارگیری و تخلیه بارها را آسان کرده و موجب دسترسی ساده و سریع تر به داخل کابین می شود. کابین مسقف نیسان برای کاربری های سیار و مشاغل پخش و توزیع در محل اعم از میوه فروشی، ابزار فروشی، رستوران و کافه های سیار بسیار مناسب و کاربردی است. معمولاً کابین های مسقف دارای تاج هستند و این تاج ها به صورت آیرودینامیک ساخته می شوند. آیرودینامیک بودن کابین مسقف موجب مقاومت خودرو در برابر بادهای طوفانی و حفظ تعادل خودرو نیز می شود. علاوه بر این، خاصیت آیرودینامیک نقش موثری در کاهش صدای باد به درون کابین دارد. بنابراین آیرودینامیک موجب کاهش مقاومت هوا و کاهش مصرف سوخت خودرو نیز می شود.

در برخی کابین ها بدنه کابین از ورق های صاف بدون خم خوردگی ساخته شده و بدنه برخی دیگر از کابین ها دارای طرح قاب مخصوص است. طرح قاب موجود در کناره های کابین فضای مناسبی برای درج آگهی تبلیغات و معرفی محصول برای شرکت های مربوطه ایجاد می کند.  در واقع امکان نصب انواع آگهی تبلیغاتی یک مزیت برای این کابین محسوب می شود.

اتاق مسقف نیسان با درب کرکره ای

کابین نیسان در این مدل از فلز با کیفیت ساخته شده و ارتفاع سقف آن 180 سانتمتر از کف کابین است. این ارتفاع بر حسب نیاز کارفرما قابل تغییر است. بنابراین اگر تمایل به نصب کابین بلندتر دارید می توانید سفارش خود را به کارشناسان اعلام کنید. کارشناسان تیم الماس کانتین کابین درخواستی را مطابق با سلیقه و درخواست مشتری طراحی و تولید می کند.

بدنه این نوع کابین از ورق های صاف بدون خمیدگی ساخته شده که هم زیبایی ظاهری داشته و هم امکان درج آگهی تبلیغاتی را فراهم می کند. کابین های درب کرکره ای مزیت های بسیاری نسبت به درب های عادی دارد. با درب کرکره ای اتوماتیک دسترسی افراد به کالاها ساده تر بوده و عمل بارگیری و تخلیه خیلی سریع تر و آسان تر بدون دردسر انجام می شود. قیمت درب کرکره ای کابین نیسان نسبت به مدل عادی گران تر است اما این هزینه اضافی نسبت به مزیت آن کاملاً مقرون به صرفه است.

اتاق مسقف نیسان با طرح قاب

این نوع کابین نیسان دارای بدنه قاب دار با درب  های معمولی است. به طوری که شرکت ها می توانند آگهی و معرفی محصول خود را بر روی طرح قاب نصب کنند.

کمپرسی نیسان چیست و چه کاربردهایی دارد؟

الماس کانتین با تولید کابین کمپرسی نیسان سختی بارگیری و تخلیه را آسان می کند. با نصب این نوع کابین و دیده نشدن جک و شاسی و اجزای مربوطه زیبایی ظاهری خودرو حفظ می شود. کاربرد این نوع کابین در حمل و جابجایی سریع مصالح ساختمانی اعم از شن، ماسه، خاک و سنگ ریزه بسیار زیاد است. اتاق نیسان کمپرسی بصورت ضد زنگ و بتونه شده با قیمت مقرون به صرفه به مشتریان عرضه می شود. قیمت کمپرسی نیسان با توجه به مقاومت بالای کابین، استاندارد بودن تجهیزات داخلی و آب بندی شدن اتاق به صرفه است. برای جک دار کردن نیسان نیز می توانید درخواست خود را از طریق تماس تلفنی به کارشناسان گروه صنعتی الماس کانتین ثبت کنید.

خرید اتاق عقب فلزی نیسان

خرید اتاق نیسان از تولید کننده اصلی موجب حذف واسطه گران می شود. بدین ترتیب مشتریان با دسترسی به کابین های با کیفیت می توانند نیاز خود را از اتاق عقب نیسان تامین سازند. گروه صنعتی الماس کانتین تولید کننده انواع کابین فلزی در کاربردهای گوناگون است. این گروه با استفاده از دستگاه های مجهز و رعایت استانداردهای لازمه بهترین و کاربردی ترین کابین ها را تولید و با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می کند. الماس کانتین انواع کابین نیسان را در مدل های مختلف و متنوع بر اساس سلیقه و نیاز مشتری در اختیار وی قرار می دهد. هدف اصلی این گروه عرضه کابین های مقاوم با بهترین متریال است. در صورت نیاز به باربند شمالی نیسان یا هر نوع باربند دیگر کافی است با شماره تلفن مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.